Komorný orchester Technik
Slovenská technická univerzita - vysokoškolský umelecký súbor TECHNIK
   
 
 

Podporte Technik 2-mi percentami z dane

Vážení priatelia, bývalí aj súčasní členova a priaznivci Komorného orchestra Technik!

Rozhodnite sa aj tento rok podporiť Komorný orchester Technik svojimi 2 % z dane!

Diplom Techniku a hlavna cena Divertimento Musicale 2013V uplynulom období sme aj vďaka vašej podpore a priazni realizovali niekoľko koncertov s novým repertoárom.
Získali sme až trojicu hlavných ocenení na celoslovenskom festivale Divertimento Musicale 2017 vrátane Laureáta súťaže.
V priebeho roka 2017 sme nahrali nové, v poradí už štvrté CD "Fragmenty". Okrem toho sme dokúpili noty, opravili niekoľko hudobných nástrojov a vynovili našu skúšobnú miestnosť.
Vybrané ďalšie predchádzajúce úspechy:  V roku 2015 naše 50. výročie založenia ocenila RTVS reportážou v hlavnom večernom  televíznom spravodajstve (pozrieť na YouTube) a v roku 2016 sme boli ocenení pochvalnou recenziou známeho hudobníka Juraja Alexandra v časopise Hudobný život (pozrieť na Facebooku).

Získané prostriedky nám pomáhajú aj naďalej kvalitne fungovať, rozvíjať sa a použiť ich na financovanie potrieb pre hudobné nástroje, opráv, propagačných materiálov a častejších koncertov.

V roku 2018 by sme sa radi zúčastnili aj na medzinárodnom multižánrovom hudobnom festivale FIMU vo francúzskom Belforte.

My sa Vám zato radi odvďačíme naštudovaním nových programov a vždy dobrou a priateľskou atmosférou na koncertoch. Za vašu podporu vám srdečne ďakujeme a tešíme sa na stretnutie s vami na našich koncertoch!

>> ÚDAJE A POSTUP venovania percent z dane

   

ĎAKUJEME!

 

  

 
TOP aktuality:

Odoberajte pozvánky na naše koncerty
 

Niekoľkokrát ročne vás e-mailom pozveme na naše nové koncerty.
Prihláste sa k odoberaniu

Zúčastnili sme sa festivalu FIMU 2018 v Belforte

Po niekoľkoročnej pauze sme sa v dňoch 17.-21. mája 2018 opäť zúčastnili na medzinárodnom multižánrovom hudobnom festivale FIMU vo francúzskom Belforte. VIAC

Podporte nás 2 % z dane

Podporte financovanie potrieb pre hudobné nástroje, propagačných materiálov a častejších koncertov -  venujte svoje 2 % z dane Techniku. ĎAKUJEME!

Predstavujeme naše nové CD Fragmenty

Súčasťou koncertu v júni 2017 bol krst nášho nového CD "Fragmenty" s vybranými časťami z desiatky najhranejších skladieb uplynulých rokov. V prípade záujmu o zakúpenie CD nás kontaktujte

Stali sme sa víťazmi aj v súťaži Divertimento Musicale 2017

Aj v roku 2017 sme sa z festivalu Divertimento Musicale vrátili až s trojicou hlavných cien - ako víťazi kategórie Komorné orchestre dospelých (zlaté pásmo), s cenou Národného osvetového centra za interpretačný výkon a k tomu s najvyšším ocenením Laureát súťaže.

Sledujte nás aj na YouTube

Spustili sme aj vlastný kanál na YouTube a ak chcete informácie o našich nových videách a máte Google účet (alebo YouTube účet), kliknite na našej YouTube stránke aj na červené tlačidlo "Prihlásiť sa na odber". YouTube vás o novom pridanom videu upozorní na hlavnej stránke, v sekcii Odbery, prípadne aj e-mailom.

Dostali sme sa do hlavných správ RTVS!

V sobotu 5.12.2015 odvysielala RTVS v hlavných večerných správach reportážny príspevok  k 50. výročiu založenia nášho orchestra. Pozrieť si ju môžete na našom YouTube (samostatne) alebo v TV archíve RTVS (od 41. minúty).

Príď medzi nás

Hráš na sláčikový hudobný nástroj a máš chuť si zahrať v orchestri? Príď medzi nás a zaži s nami množstvo zábavy! Členstvo nie je podmienené vekom, školou, ani profesiou. Príď sa pozrieť na ktorýkoľvek nácvik a najlepšie aj s nástrojom.

Nájdete nás aj na Facebook-u

Vážení priaznivci, orchester Technik nájdete aj na stránkach facebook-u...

>> Archív starších správ
 

 

 


© Komorný orchester TECHNIK. Patríme pod Vysokoškolský umelecký súbor TECHNIK a STU Bratislava

 

Facebook  -  YouTube  -  Google+